Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi SUKCESAMI w zakresie Contract Management oraz z NEWSAMI na temat ich realizacji.
Leisure Homes Fund - Projekt Venture Management
wrzesień 2018 r. - styczeń 2020 r. Pomysłodawca, Co-Investor |
Opracowanie i uruchomienie start-upu funduszu venture capital z siedzibą na Malcie wprowadzającego innowacyjne rozwiązania stanowiące przełom rynkowy, zmieniający istniejący świat funduszy inwestycyjnych podwyższonego ryzyka, postrzeganie kryptowaluty oraz branże lekkiego budownictwa szkieletowego i turystyki.
LHF zmienia dotychczasowe myślenie o inwestowaniu, rezygnując zarówno z klasycznego modelu inwestycyjnego funduszu kapitału podwyższonego ryzyka, modelu inwestycji branżowych w turystyce i budownictwie, jak również sposobu nabywania nieruchomości i innych obiektów, umożliwiając inwestorom płynną i bezpieczną regulację poziomu zaangażowanego kapitału poprzez giełdy kryptowalutowe.
Jest to otwarty i stokenizowany fundusz inwestycyjny z siedzibą na Malcie, posiadający dwa główne komponenty:
- fundusz venture capital, w którym inwestorzy mają jednostki uczestnictwa zwane LHF Unitami,
- zunifikowane jednostki oparte o blockchain i zapewniające inwestorom płynność, zwane LHF Tokenami.
Skalowalność biznesu LHF zapewnia jego globalny zasięg, umożliwiając również potencjale współinwestowanie z inwestorami branżowymi, syndykatami, instytucjami finansowymi oraz innymi organizacjami.
Misją LHF jest otwarcie przestrzeni zarówno dla inwestorów kryptograficznych, jak i konwencjonalnych, oraz umożliwienie szerokiego uczestnictwa różnym podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym w wysoko dochodowym przedsięwzięciu w branży venture capital, która dotychczas była domeną wyspecjalizowanych instytucji i osób zamożnych.
Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - Projekt Trade Management
czerwiec 2018 r. - styczeń 2020 r. Pełnomocnik Zarządu ds. Handlu |
Opracowanie i wdrożenie strategii rynkowej na rynku globalnym polskiego producenta domów mobilnych i modułowych, domów na wodzie oraz mebli, drzwi i okien.
Budowa sieci dystrybucji oraz sprzedaż bezpośrednia produktów na ponad 40 rynkach lokalnych w Europie.
Udział na najważniejszych targach branżowych w poszczególnych krajach oraz uruchamianie lokalnych spółek dystrybucyjnych.
Implementacja rozwiązań produktowych, logistycznych i finansowych dostosowanych do potrzeb rynkowych w poszczególnych krajach.
Armor Group - Projekt Shadow Management
czerwiec 2017 r. – grudzień 2018 Shadow Manager |
Restrukturyzacja zatrudnienia w fabryce w Polsce wchodzącej w skład globalnej grupy produkcyjnej Armor.
Viggen Sp. z o.o. Loranc & Partners Sp. z o.o. sp.k. - Projekt Venture Management
październik 2017 r. – grudzień 2018 r. CEO, Co-Investor |
Opracowanie i wdrożenie platformy handlowej zapewnia zmniejszenie kosztów zakupu i sprzedaży dzięki efektowi skali wynikającemu z grupowania zamówień na wybrane produkty, surowce i źródła energii, oferowane przez najbardziej konkurencyjnych dostawców na świecie, a także dedykowanego finansowania transakcji, transportu, spedycji i usługi logistyczne, wspierane przez najnowszą technologię i specjalistyczną wiedzę branżową.
Wyjście z sukcesem z inwestycji.
Emilla Zielińska w upadłości konsumenckiej - Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego
październik 2017 r. – marzec 2018 r. Doradca Restrukturyzacyjny |
Doradca Restrukturyzacyjny (Syndyk) - powołany przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy X Wydział Gospodarczy w postępowaniu upadłościowym Emilii Zielińskiej w upadłości konsumenckiej.
Zakłady Mechaniczno-Remontowe i Antykorozji JUREX Sp. z o.o. - Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego
wrzesień 2017 r. – luty 2018 r. Doradca Restrukturyzacyjny |
Doradca Restrukturyzacyjny (Tymczasowy Nadzorca Sądowy) powołany przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy X Wydział Gospodarczy w postępowaniu upadłościowym Zakłady Mechaniczno-Remontowe i Antykorozji JUREX Sp. z o.o.
Platinum Investors - Projekt Venture Management
marzec 2016 r. – grudzień 2017 r. Partner, Business Angel |
Partner i Anioł Biznesu Platinum Investors, klubu inwestorów prywatnych Business Angel Network kojarzących inwestorów poszukujących możliwości inwestowania wolnych środków, a także korzystania z ich szerokiego doświadczenia w zarządzaniu, marketingu, sprzedaży, produkcji i badaniach podczas opracowywania i wprowadzania na rynek nowych produktów (mentoring dla twórców pomysłów na projekt). Platinum Investors to jedyna sieć Aniołów Biznesu przeznaczona dla inwestorów rekrutowanych wśród osób posiadających stanowiska na poziomie C (menedżerowie wyższego szczebla, tj. Dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, wiceprezesi itp.) W największych firmach w Europie. Platinum Investors jest zarządzana przez Platinum Foundation - instytucję działającą w środowisku biznesowym wspierającym rozwój, a także jednoczącą naukę i biznes.
Nowa Era Sp. z o.o. - Projekt Interim Management
wrzesień 2015 r. – grudzień 2017 r. Pełnomocnik Zarządu ds. Optymalizacji Zarządzania |
Optymalizacja zarządzania Nowa Era Sp. z o.o. będącej liderem polskiego rynku wydawnictw edukacyjnych, Spółki wchodzącej w skład światowego lidera – SANOMA GROUP:
- Lider Zespołu Zarządzającego w zakresie integracji i optymalizacji zarządzania.
- Lider Zespołu Zarządzającego ds. Innowacji i rozwoju nowych firm.
- Implementacja i rozwój modeli OGC:
- MoP ® (zarządzanie portfolio),
- P3O ® (uruchomienie i rozwój Biura Portfolio, Programów i Projektów),
- P3M3 ® (wdrożenie modelu dojrzałości portfela, programu i zarządzania projektami),
- M_o_R ® (Zarządzanie ryzykiem),
- PRINCE2 ® (Zarządzanie projektsami),
- AGILE ® (Zwinne zarządzanie projektami),
- Lider rozwoju funkcji marketingowych w organizacji.
- Lider doskonalenia funkcji produkcyjnych w Nowej Erze.
- Lider optymalizacji zarządzania spółką zależną VULCAN Sp. z o.o.
Skills Sp. z o.o. - Projekt Shadow Management
wrzesień 2015 r. – czerwiec 2017 r. Shadow Manager |
Opracowanie i wdrożenie strategii rynkowej dla firmy specjalizującej się w szkoleniach coachingowych i certyfikacyjnych w zakresie zarządzania projektami i programami, portfela projektów oraz zarządzaniem ryzykiem i facylitacji w projektach.
Kancelaria Prawna LEXUS - Projekt Interim Management
wrzesień 2014 r. – marzec 2015 r. CEO |
WYZWANIA BIZNESOWE:
Współwłaściciele kancelarii specjalizującej się w odzyskiwaniu wierzytelności będącej jednym z liderów rynku, ze względu na zmniejszający się systematyczny portfel klientów w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym oraz w związku z uruchomieniem spółki zależnej specjalizującej się w zakupach portfeli wierzytelności, zgłosili potrzebę opracowania i wdrożenia koncepcji pozyskiwania nowych klientów w zakresie nabywania od nich niszowych portfeli wierzytelności.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Badania rynku. Opracowanie innowacyjnej koncepcji biznesowej i przygotowanie strategii rynkowej dla nowej linii biznesowej. Uruchomienie linii biznesowej oferującej kompleksową obsługę finansowo-prawną i małych i średnich w zakresie:
- poprawy płynności;
- windykacja,
- zakup wierzytelności,
- faktoring,
- kredyty obrotowe
- finansowania inwestycji przedsiębiorstw;
- kredyty,
- pożyczki,
- leasing,
- emisja obligacji i zapasów
- skuteczności zarządzania;
- strategiczne doradztwo,
- doradztwo operacyjne,
- zarządzanie tymczasowe
- obsługi prawnej.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
Uruchomienie nowej linii biznesowej, rewitalizacja działu sprzedaży i działu marketingu firmy prawniczej.
Youth Business International - Poland - Projekt Shadow Management
wrzesień 2014 r. - nadal Partner, Mentor |
Zapewnienie pro bono skutecznego wsparcia dla początkujących przedsiębiorców w zakładaniu i rozwijaniu firmy poprzez umożliwienie uczestnictwa w 6-miesięcznej współpracy z profesjonalnym mentorem i uczestnictwo w otwartym szkoleniu biznesowym w ramach międzynarodowej organizacji pożytku publicznego powołanej przez Księcia Karola - YBI.
Energa Operator S.A. - Projekt Restrukturyzacyjny
wrzesień 2014 r. – marzec 2015 r. Doradca Restrukturyzacyjny |
WYZWANIA BIZNESOWE:
Zarząd Energa Operator S.A. wdrożył strategię w grupie kilkunastu zależnych firm energetycznych, stymulując je do konkurowania na otwartym rynku, a nie tylko do realizacji zamówień w ramach Grupy. Jedna z firm zupełnie nie sprostała tym wyzwaniom, pomimo trzyletniego okresu dostosowawczego właścicieli, i bez dalszego polegania na nieprzetworzonych zamówieniach otrzymanych od Grupy była zagrożona bankructwem. Kierownictwo Grupy chciało rozwiązać sytuację, wydając studium wykonalności, nie wyłączając likwidacji, upadłości, prywatyzacji i sprzedaży Spółki.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Przeprowadzenie audytu organizacji. Opracowanie trzech scenariuszy restrukturyzacyjnych. Przeprowadzenie serii konsultacji i warsztatów dla Grupy. Uzyskanie akceptacji strategii opartej na wariancie restrukturyzacji poprzez prywatyzację pracowniczą.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
Przygotowanie i zatwierdzenie realizacji strategii restrukturyzacyjnej Spółki w oparciu o prywatyzację pracowniczą.
Actoribus Sp. z o.o. - Projekt Venture Management
październik 2013 r. – czerwiec 2015 r. Pomysłodawca, CEO, Business Angel |
WYZWANIA BIZNESOWE:
Zaproszenie grupy inwestorów indywidualnych i interim managerów do spółki kapitałowej, aby wspólnie realizować projekty interim management i doradcze.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Opracowanie i wdrożenie strategii rynku początkowego. Realizacja inwestycji kapitałowej i uruchomienie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Opracowanie i wdrożenie oferty produktowej oraz funkcji sprzedażowych i marketingowych. Budowanie sieci partnerów biznesowych. Promocja firmy poprzez telekonferencję. Pozyskiwanie i wdrażanie projektów zarządzania tymczasowego oraz doradztwo biznesowe. Zakończenie inwestycji.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
Uruchomienie i rozwój firmy. Bezpieczne i opłacalne wyjście z inwestycji.
Doradcy24 S.A. - Projekt Venture Management
luty 2012 r. – maj 2014 r. Prezes Zarządu, Business Angel |
Zarządzanie jako Prezes Zarządu i Główny Akcjonariusz (od 2013 do 2014 roku) spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, oferującej szeroką gamę produktów finansowych, takich jak kredyty hipoteczne, korporacyjne, pożyczki osobiste, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne.
WYZWANIA BIZNESOWE:
Główny akcjonariusz reprezentowany w Radzie Nadzorczej zlecił przeprowadzenie audytu organizacji i kompetencji kierownictwa oraz kadry zarządzającej, a następnie opracował i wdrożył strategię restrukturyzacji. W wyniku niewystarczającej strategii rynkowej Spółka odnotowywała rosnące straty i ujemne przepływy pieniężne. Mimo to Zarząd kontynuował wdrażanie strategii dużych inwestycji, przyjętej dwa lata wcześniej i przez długi czas nie był w stanie zaoferować Radzie Nadzorczej przekonującego rozwiązania. Główny akcjonariusz chciał bezpiecznie wyjść z inwestycji ze Spółki, ponieważ skupił się na innych, bardziej perspektywicznych projektach inwestycyjnych.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Wdrożenie audytu organizacji. Przygotowanie strategii restrukturyzacji. Przejęcie zarządu i przeprowadzenie restrukturyzacji. Dokonanie wykupu większościowego pakietu akcji od głównego akcjonariusza. Poprawa rentowności operacyjnej Spółki. Pozyskanie kredytu bankowego na sfinansowanie dalszego rozwoju. Sprzedaż Spółki inwestorowi branżowemu, ostateczne rozliczenie z poprzednim głównym udziałowcem.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
W wyniku niższych kosztów operacyjnych i jednoczesnego wzrostu sprzedaży w związku z rozwojem nowych produktów i rewitalizacją kanałów dystrybucji, Spółka odzyskała rentowność. Główny akcjonariusz, zgodnie z jego oczekiwaniami, wyszedł z inwestycji bezpiecznej i rentownej, a Spółka pozyskała strategicznego inwestora branżowego.
Wyjście z sukcesem z inwestycji.
MAWI Spółka Jawna - Projekt Restrukturyzacyjny
wrzesień 2011 r. – marzec 2012 r. CEO, Doradca Restrukturyzacyjny, Interim Manager |
WYZWANIA BIZNESOWE:
Dwóch współwłaścicieli Spółki poprosiło o opracowanie i wdrożenie rewitalizacji biznesu. Firma w latach 80. i 90. XX wieku przeżywała dynamiczny rozwój, eksportując urządzenia chłodnicze głównie do byłego ZSRR. Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, Spółka nie była w stanie dostosować się do nowej rzeczywistości rynkowej i zaczęła sprzedawać coraz mniej i generowała coraz większe straty. Zdolność produkcyjna była wykorzystana w 30%, coraz bardziej odczuwane były problemy z płynnością, dział sprzedaży był w rozsypce, zniknął marketing, dział konstrukcyjny używał w projektowaniu urządzeń tych samych rozwiązań i projektowania od kilkunastu lat, a właściciele już wyczerpali swoje pomysły na uzdrowienie sytuacji i postanowiłeś skorzystać z rozwiązania tymczasowego zarządzania w zakresie restrukturyzacji.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Audyt organizacji. Przygotowanie strategii rewitalizacyjnej. Przejęcie zarządzanie firmą i przeprowadzenie rewitalizacji. Rekonstrukcja działów sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i serwisu. Zmiana polityki B + R w dziale inżynierii. Rewitalizacja stosunków z dystrybutorami w Europie. Wdrożenie nowych kompetencji pod klucz i uruchomienie udziałów w przetargach. Poprawienie implementacji systemu CRM. Zmiana polityki zarządzania długiem. Wdrożenie strategii rynkowej i funkcji kontrolnej. Ulepszenie polityki zakupów, magazynowania i zarządzania zasobami ludzkimi. Zatrudnienie i wdrażanie CCO. Przekazanie właścicielom dochodowej firmy.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
W wyniku rewitalizacji funkcji sprzedażowych, relacji z międzynarodowymi dystrybutorami, marketingu, obsługi klienta, HR, usług, badań i rozwoju oraz strategii rynkowych i polityk zarządzania długiem, a także wdrożenia funkcji kontrolnych i CRM, zwiększono pokrycie produkcji od 30% do 75%, a Spółka odzyskała rentowność i płynność.
AMPACET Poland Sp. z o.o. - Projekt Shadow Management
luty 2011 r. – luty 2012 r. Shadow Manager, Mentor |
Przeprowadzenie mentoringu dla CEO i Zespołu Zarządzającego oraz programu szkoleniowego dla polskiej spółki globalnego koncernu chemicznego produkującego koncentraty barwiące i dodatki modyfikujące.
TASTY Sp. z o.o. - Projekt Interim Management
styczeń 2011 r. – luty 2012 r. Prezes Zarządu, CEO |
Zaprojektowanie i realizacja start-upu specjalizującego się w innowacyjnej usłudze e-commerce z misją rozwijania witryny dostarczania żywności MyMeal.pl, łączącej klientów i restauracje poprzez Internet i aplikacje mobilne.
Zbudowanie bazy partnerskiej ponad 500 restauracji i ponad 6.000 klientów w ciągu jednego roku. Współpraca z międzynarodowymi inwestorami prywatnymi i funduszami venture capital.
ASTER Sp. z o.o. - Projekt Interim Management
styczeń 2011 r. – luty 2012 r. CCO |
Tymczasowe zarządzanie działem sprzedaży jednego z liderów telewizji kablowej w Polsce.
Zarządzanie sprzedażą telewizji kablowej, Internetem, usługami telefonii stacjonarnej i telefonii komórkowej.
Wsparcie procesu przejęcia firmy przez inwestora branżowego, zapewniając stabilny poziom sprzedaży ponad 150 milionów złotych rocznie, realizowany przez dział sprzedaży bezpośredniej, trzy działy call center i pięć salonów firmowych.
Capital Service S.A. - Projekt Restrukturyzacyjny
czerwiec 2009 r. – czerwiec 2010 r. CEO, Doradca Restrukturyzacyjny, Interim Manager |
Zaprojektowanie i wdrożenie nowej strategii rynkowej dla jednego z liderów szybkich pożyczek w Polsce. Rozwój 40 biur regionalnych, zespołów kilkudziesięciu agentów finansowych i funkcji windykacyjnej. Przygotowanie Capital Service do przekształcenia w spółkę akcyjną. Zwiększenie akcji kredytowej o 70% i poprawa rentowności biur regionalnych.
Young Digital Planet S.A. - Kontrakt Menadżerski
czerwiec 2008 r. – czerwiec 2009 r. CSO |
WYZWANIA BIZNESOWE:
Rozwój zarządzania sprzedażą na 40 rynkach międzynarodowych w celu zwiększenia sprzedaży o 25% dla polskiego przedsiębiorstwa nabytego przez międzynarodowy koncern skandynawski. Wyniki sprzedaży były istotnymi parametrami akwizycji, wpływającymi na cenę przejętej spółki.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Zaprojektowanie i wdrożenie na rynku globalnym strategii sprzedaży dotyczącej oprogramowania, ITC, technologii internetowych i usług e-publikowania. Nawiązanie współpracy z Ministerstwem Edukacji i największymi wydawcami edukacyjnymi w ponad 30 krajach, które przyniosły obrót w wysokości 20 milionów EUR. Przygotowanie i przeprowadzenie udziału Firmy w kilkunastu największych międzynarodowych targach w Europie, Azji i USA. Uruchomienie portali produktowych: ypublisher.eu/, yauthor.com/, ybookonline.com/, yteach.com/, yteach.co.uk/.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
Wygenerowanie przychodów w wysokości 120 milionów złotych, przekraczających kilkadziesiąt procent cele sprzedażowe uzgodnione dla rynków międzynarodowych.
EUROFINANCE ZAT - Kontrakt Menadżerski
czerwiec 2007 r. – czerwiec 2008 r. Wiceprezes Zarządu, CCO |
WYZWANIA BIZNESOWE:
Realizacja działań związanych z uruchomieniem spółki akcyjnej na Ukrainie, specjalizującej się w leasingu pojazdów i zarządzaniu flotą pojazdów, należącej do międzynarodowego funduszu venture capital. Zaprojektowanie i wdrożenie strategii rynkowych, produktowych i marketingowych. Rozwój Działu Sprzedaży i sieci Oddziałów Regionalnych. Nawiązanie i skuteczny rozwój współpracy z większością importerów, producentów i dealerów pojazdów na Ukrainie.
PODJĘTE DZIAŁANIA:
Zaprojektowanie i wdrożenie strategii rynkowej, produktowej i marketingowej opartych na przewadze konkurencyjnej zdobywanej dzięki obsłudze klienta b2b na najwyższym poziomie. Uruchomienie 6 oddziałów regionalnych w największych miastach Ukrainy, a także 25 punktów obsługi klienta i agentów finansowych w ponad 800 największych salonach sprzedaży pojazdów i konstrukcji kołowych oraz sprzętu rolniczego.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
Roczna budowa portfela leasingowego o wartości ponad 30 milionów USD, zespół 80 pracowników i 1000 współpracowników oraz rozwój sprzedaży na Ukrainie iw krajach CIS.
VOLTA Sp. z o.o. - Kontrakt Menadżerski
czerwiec 2006 r. – czerwiec 2007 r. Członek Zarządu, CEO |
Rozwój biznesu lidera w handlu urządzeniami elektronicznymi i elektrotechnicznymi w branży security;
- zarządzanie strategiczne i operacyjne
- projektowanie i realizacja strategii rynkowej,
- rozwój dystrybucji w Polsce, Europie i Azji,
- zarządzanie relacjami z dostawcami i partnerami handlowymi,
- zwrot całości wewnętrznych procesów biznesowych,
- rozwój oferty produktów i usług.
ELECTUS Sp. z o.o. - Projekt Interim Management
czerwiec 2005 r. – czerwiec 2006 r. CMO |
Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej i PR dla lidera rynku zarządzania należnościami sektora medycznego. Obsługa marketingowa i PR-owa wprowadzania Spółki do Grupy IDM S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
European Dealers Platform Sp. z o.o. - Projekt Interim Management
czerwiec 2004 r. – czerwiec 2005 r. Wiceprezes Zarządu, CCO |
Uruchomienie start up-u European Dealers Platform – specjalistycznego portalu internetowego do międzynarodowego handlu samochodami. Opracowanie i wdrożenie strategii rynkowej, rozwiązań logistycznych i działań handlowych w krajach UE i EFTA.
SELENA Co. S.A. - Projekt Interim Management
luty 2003 r. – luty 2004 r. CMO |
Wdrożenie funkcji marketingowej pian poliuretanowych na globalnym rynku oraz struktury macierzowej Grupy Selena Co. S.A.. Usprawnienie procesów w zakresie opracowywania innowacyjnych produktów i zarządzania reklamacjami. Wprowadzanie na rynek nowych marek pianek PU na 20 darmowych rynkach krajowych w Europie, Azji i Ameryce. Osiągnięcie 15% wzrostu marży i obrotu o ponad 50 milionów USD.
Cap Gemini Ernst & Young Sp. z o.o. – Projekt Contract Management
listopad 2000 r. – maj 2003 r. Managing Consultant |
Doradztwo biznesowe dla Cap Gemini Ernst & Young Sp. z o.o. jako konsultant zarządzający, ekspert w dziale strategii i transformacji w zakresie:
- strategii rynkowych,
- strategia CRM,
- organizacji marketingu i sprzedaży,
- zarządzania kanałami i markami,
- skuteczności sprzedaży i negocjacji handlowych,
- analiz i badań rynkowych oraz prognoz,
- coachingu i programów szkoleniowych w zakresie zarządzania sprzedażą.
Realizacja projektów doradczych dla:
- PKO BP S.A. - opracowanie strategii Banku w zakresie produktów hipotecznych,
- PKO BP S.A. - opracowanie rekomendacji wyboru centralnego systemu informatycznego,
- Grupa Credit Agricole Polska - rozwój strategii rynkowej Grupy i każdej z nabytych firm - Luka S.A. i Lukas Bank S.A.,
- BZ WBK S.A. - projekt doradczo-szkoleniowy dla menedżerów 500 oddziałów,
- Mitsubishi Electric Europe - badanie rynku polskiego,
- Vectra S.A. - strategia nabycia lokalnej telewizji kablowej,
- Podravka Polska Sp. ogród zoologiczny. - wycena marki VEGETA,
- Fiat Polska S.A - realizacja projektu szkoleniowego "mini MBA" dla 23 spółek Grupy,
- Fiat Auto Poland S.A. - realizacja projektu szkoleniowego dla sieci dealerskich,
- Magneti Marelli S.A. - due diligence 2 fabryk części samochodowych,
- Polbita S.A. - strategia rozwoju sieci drogerii NATURA,
- Urban & Partner - strategia rynkowa dla publikacji medycznych
- Intercell S.A. - restrukturyzacja funkcji marketingowej w pięciu fabrykach Grupy,
- Skanska S.A. - due dilligence spółek Budimex planowanych do przejęcia,
- OECD - restrukturyzacja zarządzania finansami miasta Jekaterynburg w Rosji,
- Ministerstwo Przemysłu RP - projekt szkoleniowy na rzecz integracji euro TOP 500 firm,
- Ministerstwo Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej - opracowanie strategii budowy sieci szpitali,
- Ministerstwo Przemysłu Rumuńskiego - restrukturyzacja dwóch fabryk motoryzacyjnych.
Social Lending Platform - Projekt Venture Management
maj 2010 r. – maj 2011 r.
Pomysłodawca, Business Angel
Projekt Venture Management
WYZWANIA BIZNESOWE:
Indywidualni inwestorzy i fundacja zarządzająca inkubatorem przedsiębiorczości w ramach programu Innowacyjna Gospodarka UE podjęli decyzję o zweryfikowaniu innowacyjnego modelu biznesowego e-commerce w branży finansowej.
DZIAŁANIA PODJĘTE:
Opracowanie innowacyjnej koncepcji biznesowej i przygotowanie strategii wejścia na rynek. Przeprowadzenie badań rynkowych i zaprojektowanie czterech zsynchronizowanych ze sobą portali internetowych. Preinkubacja projektu. Pozyskiwanie inwestorów kapitału podwyższonego ryzyka.
OSIĄGNIĘTE EFEKTY:
Preinkubacja projektu i weryfikacja innowacyjnego modelu biznesowego e-commerce.
Więcej o Kliencie